Chcesz przestać być niewolnikiem papierosów?

skonczyc-z-paleniem

Rzuć je w kilka dni, stosując Nicorix! Efekt gwarantowany albo zwrot pieniędzy!

Działanie Nicorixu polega na „oszukiwaniu” organizmu, że nie potrzebuje papierosów, do tego czasu, gdy palacz zostanie całkowicie uniezależniony (fizycznie i psychicznie) od nikotyny. Oprócz zwalczania nałogu, Nicorix likwiduje negatywne skutki palenia: rozdrażnienie, nerwowość i wysokie tętno.

Efekty potwierdzone badaniami

Działanie Nicorixu zostało potwierdzone testami klinicznymi, jakie przeprowadzono w klinice uzależnień w USA. Wykazano, że 94% osób poddanych kuracji przestało palić po przejściu miesięcznego leczenia. Co najważniejsze – gdy po 6 miesiącach od zakończenia kuracji skontaktowano się z tymi osobami, by zapytać, czy wróciły do nałogu, żadna z nich nie zaczęła ponownie palić papierosów! Testom poddano osoby o różnym stopniu uzależnienia i różnym czasie trwania nałogu – od dwóch do dwudziestu lat. Szacuje się, że 6% osób, którym nie udało się rzucić palenia w czasie kuracji, najprawdopodobniej zakończyłoby ją z powodzeniem w czasie dłuższym.

Opinie o Nicorix

Ten lek odmienił moje życie. W końcu mogę poczuć się całkowicie wolny i nie myśleć ciągle w pracy o przerwie na papierosa. Ten nałóg mnie po prostu wykańczał. Na szczęście teraz mogę odetchnąć z ulgą. Nie myślałem, że wystarczy tylko miesiąc, by znów móc żyć zdrowo. Opłacało się wypróbować ten lek.
Mariusz z Gdańska

Jestem, a raczej byłam nałogową palaczką od prawie 30 lat. Wstyd się przyznać, ale palenia przez ten cały czas nie rzuciłam nawet na dzień. Nawet, kiedy byłam w ciąży. Wiem, że bardzo źle robiłam, ale po prostu nie byłam w stanie opanować tej ciągłej potrzeby sięgnięcia po papierosa. W każdym razie teraz wszystko się zmieniło. Od kiedy przeszłam na kurację z Nicorix, moje myśli przestały krążyć wokół tych wstrętnych papierosów!
Jadwiga z Opola

Chcesz rzucić palenie? Zdecydowanie polecam Ci Nicorix! To jedyny tak skuteczny preparat na rynku! Skorzystaj ze specjalnej zniżki i już teraz uwolnij się od papierosów.


© Copyright 2017